راهنمای خرید لباس زیر مردانه

لباس زیر مردانه از جمله مواردی است که آقایان برای خرید آن، اهمیت آنچنانی قائل نمی‌شوند. اما باید در نظر داشت که این طبقه از لباس‌ها برای جلوگیری از ورود میکروب و باکتری‌های ناشی از عرق، به بدن بسیار مهم می‌باشند. امروزه هم از لحاظ ظاهر و هم از نظر نوع کارایی، لباس زیر مردانه، در انواع مختلفی ارائه می‌شوند. در این مقاله دیجی آفر تلاش نموده است تا موارد و نکات مهم برای خرید این نمونه از لباس‌ها را بیان دارد تا بتوانید خرید خوب و به صرفه‌ای داشته باشید.

لباس زیر مردانه
بهترین و محبوب ترین لباس زیر مردانه در بازار

نکات مهم برای خرید لباس زیر مردانه

نکته مهم برای خرید لباس زیر مردانه این مورد است که می‌بایست به سایز و جنس آن توجه نمود. از سوی دیگر فرد باید حتما در لباس خود احساس راحتی نماید. در غیر این صورت در تمام روز فرد ناراحت و در عذاب خواهد بود. برای اینکه بتوان یک خرید خوب داشت، لازم است تا به موارد زیر توجه کرد:

تهیه لباس زیر مردانه برای کمرهای پهن

اگر جز افرادی می باشید که کمر و باسن پهنی دارید، برای خرید لباس زیر باید از نمونه‌هایی استفاده کنید، که گشاد بوده و پاچه یا لنگه ندارد. این نوع از لباس‌ها در مقایسه با سایر لباس‌های زیر، دارای راحتی بیشتری هستند. برای اشخاصی که بدن آنها عرق بسیاری می‌نماید، استفاده از این مدل‌ها پیشنهاد می‌شود زیرا مانع از عرق سوزی پاها می‌شود.

نکات مهم برای خرید لباس زیر مردانه

نکات مهم برای خرید لباس زیر مردانه

 

دوست من این مطلب رو از دست نده:  راهنمای خرید زیورآلات زنانه

تهیه لباس زیر مردانه برای افرادی که دارای ران چاق هستند

بسیاری از اشخاص پر دارای پایین تنه چاقی بوده که ران‌ها در زمان حرکت با یکدیگر برخورد کرده و دچار عرق سوزی می‌شوند. برای این افراد لباس زیری که گشاد بوده اما دارای پاچه بزرگی است، می‌تواند یک انتخاب خوب باشد. البته افرادی که بدن آنها بسیار جوش می زند  و در زمان راه رفتن، پاهای آنان با هم برخورد می کنند نیز در این دسته قرار دارند. در این حالت پیشنهاد می شود تا پاچه‌های لباس زیر دارای کش و به صورت چسبان باشند. البته لازم به ذکر است که این نوع از لباس‌های زیر مردانه برای افرادی که لباس‌های جذب می‌پوشند، گزینه خوبی نخواهد بود.

خرید لباس زیر مردانه برای ران‌های پهن

بسیاری از افراد که دارای ران‌های بزرگ هستند، تمایلی به پوشیدن لباس‌های زیر پاچه دار ندارند. در این شرایط پیشنهاد می‌شود تا از لباس‌هایی استفاده نمایند که پاچه‌ای نداشته باشد. اگر این افراد از انواع لنگه‌دار استفاده کنند، در زمان حرکت، لباس آنان جمع شده و به سمت بالا حرکت می‌نماید. در نهایت ظاهر خوبی نخواهد داشت.

خرید لباس زیر مردانه برای افراد لاغر

افرادی که دارای هیکل لاغر هستند، گزینه‌های بیشتری در زمان خرید خواهند داشت. انواع لباس‌هایی که دارای پاچه کوتاه می‌باشند، یک انتخاب خوب برای آنان خواهد بود. در این نوع از لباس‌ها، فرد احساس راحتی بیشتری نموده و در حین حرکت نیز دچار مشکل نخواهد شد. خاطر نشان می‌شود که لباس‌های مذکور برای افرادی که دارای ران‌های بزرگ هستند، انتخاب خوبی محسوب نمی‌شود و باعث زخم شدن بدن نیز می‌گردد.

ویژگی‌های لباس زیر مردانه

ویژگی‌های لباس زیر مردانه

 

دوست من این مطلب رو از دست نده:  راهنمای خرید تی‌شرت مردانه

توجه به جنس لباس زیر

یکی دیگر از مواردی که برای خرید لباس زیر مردانه باید به آن دقت داشته باشید، جنس لباس است. معمولا برای تولید این لباس‌ها، علاوه بر الیاف طبیعی از الیاف مصنوعی همانند ویسکوز استفاده می‌کنند. این الیاف‌ها موجب می‌شوند که به لباس حالت کش‌دار بودن بخشیده شود و در زمان استفاده فیت بدن گردد. پلی استر نیز از دیگر افزودنی‌هایی است که می توان برای تولید این لباس‎ها از آن بهره برد. البته بسیاری از پوست‌ها به این مورد حساس بوده و دچار خارش، جوش و التهاب می‌شوند.

یکی از موارد دیگر که برای خرید لباس زیر باید به آن دقت نمایید، رنگ لباس است. لباس‌هایی که از خود رنگ پس می‌دهند، قطعا از الیاف‌های بی کیفیت برای تولید استفاده نموده‌اند. این الیاف‌ها می‌تواند باعث امراض پوستی و حساسیت گردند. اگر لباس زیر شما دارای الیاف کشی است، پس از استحمام و شستشو سریعا آن را به تن ننمایید زیرا گرما باعث می‌شود تا پس از مدتی، آنها خاصیت کشسانی و فرم خود را از دست بدهند.

جمع بندی

به صورت کلی در زمان خرید لباس زیر لازم است تا به سایز لباس، فرم بدن و جنس لباس توجه نمود. برخلاف آنچه که عموم مردم تصور می‌نمایند، این موارد برای محافظت از بدن و حفظ پاکیزگی آن نقش اساسی دارند.

لباس زیر مردانه
بهترین و محبوب ترین لباس زیر مردانه در بازار

نظر دهید

      پاسخ دهید

      دیجی آفر
      Logo