راهنمای خرید شلوار مردانه

شلوار مردانه از جمله لباس‌هایی می‌باشد که می‌تواند استایل مردانه شما را تکمیل کرده و باعث آراسته نشان دادن شما شود. برای اینکه بتوانید خوب ظاهر شوید و بدرخشید، لازم است تا شلواری تهیه کنید که اندازه بدن شما باشد و پاهای شما را به خوبی نشان دهد. با توجه به اینکه امروزه شلوار مردانه در مدل‌ها و جنس‌های متفاوتی در بازار وجود دارند، گاها برای افراد انتخاب بین آنها دشوار می‌شود. در این مقاله، دیجی آفر تلاش نموده است تا مطالبی را بیان دارد که خرید شلوار مردانه را برای شما آسان نماید.

شلوار مردانه
بهترین و محبوب ترین شلوارهای مردانه موجود در بازار

نکات مهم در زمان خرید شلوار مردانه

انتخاب پارچه

اولین مرحله برای خرید شلوار انتخاب پارچه آن است. باید در نظر داشت که برخی از پارچه‌ها دارای کیفیت نامناسب بوده و در مرور زمان بر اساس شستشو، شکل ظاهری خود را از دست می‌دهند. معمولا شلوار مردانه را از جنس‌هایی همانند کتان، جین، پشم و فلانل تهیه می‌کنند. اگر قصد دارید که یک شلوار کلاسیک داشته باشید که برای فصل‌های بهار و تابستان از آن استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود تا از جنس‌های کتان بهره ببرید. در نظر داشته باشید که شلوار مردانه پشمی دارای ظاهری شیک بوده و نیاز به مراقبت بیشتر دارد. از سوی دیگر پارچه‌های پلی استر نیز وجود دارند که عموما برای فعالیت‌های روزانه مورد استفاده قرار گرفته و می‌توان آنها را چندین بار شست.

نکات مهم در زمان خرید شلوار مردانه

نکات مهم در زمان خرید شلوار مردانه

 

اندازه شلوار

اگر مایلید تا شلوار شما ظاهر خوبی در بدن داشته باشد، لازم است تا اندازه بدن باشد. در همین راستا توصیه می‌شود که شلوار مردانه‌ای را خریداری کنید که راسته بوده و دارای گشادی معمولی باشد که بتوانید با آن به راحتی قدم بردارید. در هنگام خرید شلوار لازم است تا به نوع دوخت، دقت نمایید ، دوخت‌های کلاسیک همیشه در مد حضور دارند و کهنه نمی‌شوند از همین رو می‌توانند انتخاب خوبی باشند.

دوست من این مطلب رو از دست نده:  راهنمای خرید صندل مردانه

قد شلوار

فاکتور مهم دیگر در زمان خرید شلوار مردانه، توجه به قد آن است. در واقع شلوار شما باید بر روی کفش شما قرار گرفته و نیمی از بندهای کفش شما را بپوشاند. شلوار های بلندتر که دچار چین خوردگی در بخش پایینی خواهند شد و یا شلوارهای کوتاه، قطعا ظاهر خوبی را از شما به نمایش نمی‌گذارند.

پل کمربند

حتما در زمان خرید شلوار مردانه به پل کمربند دقت کنید. برخی از افراد تمایلی به پوشیدن کمربند ندارند. در این شرایط باید در نظر داشت که از شلوارهایی که دارای پل هستند، استفاده نکنند. در غیر این صورت ممکن است در محل کمربند، شلوار به صورت چین خورده ظاهر گردد.

نوع شلوار ها

به صورت کلی برای آقایان  ۳ نوع شلوار مردانه وجود دارد که در دسته های راسته، دم‌پا‌گشاد و اندامی طبقه‌بندی می‌شوند. معمولا افرادی که دارای پاهای لاغر هستند، بهتر است که از شلوارهای اندامی استفاده کنند زیرا این مورد باعث می‌شود که شلوار در پا دچار پیچ‌خوردگی نشود. برای افراد چاق اما استفاده از شلوارهای دم‌پا بهتر است زیرا عیوب و چاقی بدن را به خوبی می‌پوشاند.

دکمه یا زیپ

شلوارهای مردانه از این حیث دارای دو دسته می‌باشند. برخی از این موارد به صورت زیپی و برخی دیگر به صورت دکمه‌ای هستند. از لحاظ شیک بودن و زیبایی این دو مورد با یکدیگر تفاوت آنچنانی ندارند و هر دو می‌توانند استایل خوبی برای شما ایجاد نمایند. اما لازم است تا در زمان خرید به نوع دوخت این بخش توجه کنید.

دوست من این مطلب رو از دست نده:  راهنمای خرید کفش مردانه

داشتن پیله

امروزه در برخی از شلوارها این مورد مشاهده می‌شود. شلوارهای دارای پیله، حرکت را برای اشخاص راحت‌تر نموده و عموما برای انجام کارهای روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما از نوع بدون پیله برای مراسم رسمی و محیط‌های خاص استفاده می‌شود. باید در نظر داشت که شلوارهای دارای پیله، افراد را چاق تر نشان می‌دهند.

ویژگی شلوار مردانه

ویژگی شلوار مردانه

 

توجه به جیب

شاید این مورد برای خرید شلوار مردانه از دید شما بی‌اهمیت باشد اما جیب‌ها نقش مهمی در استایل شما دارند. از این رو پیشنهاد می‌شود که از شلوارهایی بهره ببرید که نوع دوخت آنها به گونه‌ای باشد که برآمدگی و پفی را نشان ندهد. این فاکتور در شلوارهای پارچه‌ای اهمیت بیشتری دارد.

رنگ شلوار مردانه 

شلوار مردانه عموما با رنگ کت، پیراهن یا کراوات ست می‌شود. این مورد کاملا سلیقه‌ای است اما رنگ‌های مینیمال بیشترین کاربرد را دارد. لذا می توان از رنگ‌هایی نظیر خاکستری، قهوه ای، سورمه‌ای و مشکی استفاده کرد.

شلوار مردانه
بهترین و محبوب ترین شلوارهای مردانه موجود در بازار

نظر دهید

      پاسخ دهید

      دیجی آفر
      Logo